АТЕРМАЛЬНЕ ТОНУВАННЯ АВТО ПЛІВКОЮ STEK NEX SERIES

Серія нанокерамічних тонувальних плівок преміум-класу NEX забезпечує кристальну прозорість, а також захист від УФ-випромінювання та відблисків.

Серія нанокерамічних тонувальних плівок преміум-класу NEX забезпечує кристальну прозорість, а також захист від УФ-випромінювання та відблисків.

Структура плівок NEX відрізняється передовою технологією охолодження графена, що забезпечує високу ефективність відведення тепла. Завдяки відсутності металевих шарів плівка NEX ніколи не перешкоджає радіо- та супутниковим сигналам, гарантуючи повне з’єднання для всіх пристроїв.

При виробництві плівок NEX використовуються наночастинки оксиду сурми, олова (ATO), вольфраму та вуглецю. Ці частинки розподілені на всій поверхні NEX. Так як ці матеріали є першокласними поглиначами інфрачервоного випромінювання, вони ефективно запобігають попаданню тепла всередину вікна. NEX також містить графен – неймовірно сильний ізотоп вуглецю із гексагональною структурою, який значно збільшує швидкість розсіювання тепла.

ЧОМУ STEK?

Плівки STEK створюються із застосуванням найсучасніших технологій,
що робить їх простими в установці та ефективними в тонуванні вашого авто

З АТЕРМАЛЬНОЮ ПЛІВКОЮ МОЖНА ЗНИЗИТИ ТЕМПЕРАТУРУ ДО 13 °C

ПЛІВКА СТІЙКА ДО ПОДРЯПИН

ЗМЕНШУЄ ВІДБЛИСКИ

ТОНУВАННЯ БЕЗ РОЗБОРУ

ВІДЕО ТОНУВАННЯ
ТЕСТ АТЕРМАЛЬНОЇ ПЛІВКИ STEK NEXSERIES

Одна з важливих переваг плівки – захист від УФ та тепла.

ЩО ТАКЕ АТЕРМАЛЬНЕ ТОНУВАННЯ І ЧИМ ВОНО КРАЩА, НІЖ ЗВИЧАЙНА?

 

Атермальна плівка – один із різновидів покриття, що застосовується для авто. Цей вид складається з декількох шарів, кожен з яких виконує різну місію:

  • Основа поліестеру, на яку виробники наносять додаткові шари.
  • Декоративний з УФ поглинанням – може бути прозорим або з відтінком.
  • Адгезійний із захистом від УФ – надає можливість нанести покриття на скло авто.
  • Металізований, поглинаючий інфрачервоні промені та захищає від сонячного тепла.
  • Захисний – запобігає утворенню подряпин.

Широкий асортимент відтінків дозволяє підібрати найкращу термоплівку, надаючи естетичного вигляду. Запобігти нагріванню всіх елементів у салоні та надійно захистити своє авто від агресивного УФ.

При виробництві звичайної плівки її основа рясно покривається спеціалізованим складом, що перешкоджає проникненню сонячного світла крізь саму поверхню автомобільного скла.

Атермальна плівка на 99% затримує ультрафіолетові хвилі, на 55% перешкоджає випромінюванню тепла, а її світлопроникність складається до 75%. Завдяки таким характеристикам даний вид на кілька щаблів вище, у порівнянні зі звичайною плівкою.

Залишились питання?