ТОНУВАННЯ АВТО КАРБОНОВОЮ ПЛІВКОЮ STEK ACTION

Нановуглецева технологія серії ACTION забезпечує чудову чіткість зображення та значно знижує сонячні відблиски.

ЧОМУ STEK?

Плівки STEK створюються із застосуванням найсучасніших технологій,
що робить їх простими в установці та ефективними у тонуванні вашого авто

НЕ ВИГОРАЄ НАВІТЬ ПІСЛЯ 10 РОКІВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ПЛІВКА СТІЙКА ДО ПОДРЯПИН

ЗМЕНШУЄ ВІДБЛИСКИ

ТОНУВАННЯ БЕЗ РОЗБОРУ

ВІДЕО ТОНУВАННЯ

Одна з важливих переваг плівки – захист від УФ та тепла.

Тонування автомобільного скла дозволяє вирішити безліч завдань: перетворити зовнішній вигляд вашого авто, захистити салон і пасажирів від впливу ультрафіолету та тепла, а також від зайвої уваги. Преміальні тонувальні плівки STEK зараз впевнено займають лідируючі позиції на ринках Північної Америки, Європи та Азії.

Нановуглецева технологія серії ACTION забезпечує чудову чіткість зображення і значно знижує сонячні відблиски, забезпечуючи відсутність відволікаючих факторів. Плівки ACTIONseries володіють 99%-вою мірою придушення УФ-випромінювання, забезпечуючи ефективне відведення тепла і практично виключають вицвітання.

ВАРТІСТЬ ТОНУВАННЯ ПЛІВКОЮ ACTION SERIES

Вартість орієнтовна залежить від розміру скла автомобіля.

 • Враховуємо конкретний автомобіль та індивідуально підбираємо тонування.
 • Використовуємо лише оригінальну продукцію STEK.
 • У нашій команді тільки висококваліфіковані фахівці, які мають практичний досвід роботи і тонують авто з точністю ювеліра.

Компанія STEK Ukraine високо цінує потреби кожного клієнта, надає автомобільну продукцію преміум класу, яка має сертифікати якості та відповідає всім вимогам ДЕРЖСТАНДАРТ. При зверненні до нашого автосервісу вам буде надано безкоштовну консультацію та надано допомогу у виборі.

FAQ

Тонувальні плівки для автомобілів – це сучасний продукт,
який гарантує комфортні поїздки на довгі роки

ВИДИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ТОНУВАННЯ СКЛА

Тонувальні плівки умовно розділені на кілька різновидів, кожен з яких створюється за допомогою різних технологій, має свої властивості/особливості:

 • Металізовані –досить якісні та довговічні варіанти. Однак створюють перешкоди під час роботи навігатора і можуть вигоряти.
 • Неметалізовані – відрізняються невисокою ціною, проте нюансів більше: багатошарова плівка і темний колір досягається шляхом фарбування одного шару. Тому таке покриття вигоряє, змінює колір, покривається пухирями..
 • Нано-карбонові, нано-керамічні – покриття преміум-сегменту, професійною мовою – це атермальне тонувальне покриття. Покриття не має частинок металу, а глибокий колір надає карбон, який не піддається впливу сонячних променів. Вони не блокують сигнали і забезпечують захист до 75% від сонячної енергії (атермальний ефект). Керамічна плівка схожа за характеристиками з нанокарбонатною, тільки результат відблиску сонця вищий – до 95%. Ці покриття зважаючи на всі переваги, мають велику вартість.

Важливо: чим вище показник світлопропускання, тим світліше покриття: темніше з цифрою 5%.

ГАРАНТІЯ НА ПРОДУКЦІЮ STEK

Замовивши послугу в нашому сервісі, клієнт отримує гарантію у 2 роки на роботу та 10 на матеріал (належить до всіх філій по території України)

ПРОЦЕС ТОНУВАННЯ СКЛА АВТОМОБІЛЯ

 • Спочатку демонтують дверні ущільнювачі.
 • Миють ретельно скло з боку салону.
 • Вирізають під розмір плівку.
 • Ще раз вимивають скло та наносять матеріал.
 • Вигонкою видаляють повітря.
 • Протирають і сушать тонувальну плівку.

Важливо: чим вище показник світлопропускання, тим світліше покриття: темніше з цифрою 5%.

ПЕРЕВАГИ ПЛІВКИ – ACTIONSERIES

Нановуглецева технологія серії ACTION забезпечує чудову чіткість зображення і значно знижує сонячні відблиски, забезпечуючи відсутність відволікаючих факторів. ПлівкиACTIONseries володіють 99%-вою мірою придушення УФ-випромінювання, забезпечуючи ефективне відведення тепла і практично виключають вицвітання.

Залишились питання?