ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО АНТИГРАВІЙНОЮ ПЛІВКОЮ

Прозора поліуретанова захисна плівка на авто, яка захищає від сколів, подряпин та агресивної хімії, а також має гідрофобне покриття

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ПЛІВКОЮ STEK

Плівки STEK створюються із застосуванням найсучасніших технологій,
що робить їх простими в установці та ефективними у захисті вашого авто

ЗАХИСТ ВІД СКОЛІВ ЗАВДЯКИ МІЦНІЙ СТРУКТУРІ

ГІДРОФОБНИЙ  ЕФЕКТ ЗАВДЯКИ КЕРАМІЦІ У ВЕРХНЬОМУ ШАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО АГРЕСИВНОЇ ХІМІЇ

ШВИДКА УСТАНОВКА

ВІДЕО УСТАНОВКИ ЗАХИСНОЇ ПЛІВКИ

Одна з важливих переваг плівки DYNOshield – ідеальна прозорість

НАВІЩО ПОТРІБНА АНТИГРАВІЙНА ПЛІВКА

Втрата зовнішнього вигляду авто – питання часу і цього не уникнути за жодних обставин. Експлуатація в суворих умовах, звичайні робочі поїздки, відпочинок, подорожі здатні неприємно здивувати автовласника дрібними подряпинами та сколами на лакофарбовому покритті, а також шибках.Антигравійна плівка/strong> є оптимальним варіантом для власників незалежно від марки авто.

Захисна плівка на авто має єдине завдання – забезпечити захист скла, фар та фарби авто від механічних пошкоджень. Причиною їх виникнення є гравій, дрібні камінчики, підвищена запиленість, різні предмети на дорозі (болти, гайки тощо). Поліуретанова плівка відрізняється підвищеною міцністю, тобто її важко пошкодити, не використовуючи гострих інструментів або предметів.

Обклеювання авто плівкою має виконуватися професіоналами, оскільки, доручаючи роботу дилетантам, можна викинути гроші на вітер (позначається відсутність досвіду). Рекомендується звертатися до перевірених УЦ, які спеціалізуються на даних послугах.

Скільки потрібно плівки для обклеювання авто/strong>? — найчастіше питання з боку автовласників. Отримати відповідь можна в УЦ “STEK Ukraine” у зручний час. Майстрами виконується прорахунок під кожен автомобіль індивідуально та приймаються до уваги побажання замовника.

Ціна обклеювання авто плівкою PPF DYNO Shield залежить від кількості деталей кузова та загального обсягу робіт. Це потрібно враховувати під час оформлення замовлення.     

АНТИГРАВІЙНА ПЛІВКА НА АВТО STEK PPF – ПЕРЕВАГИ МАТЕРІАЛА

 • Надійний захист ЛК-покриття авто від сколів, подряпин та потертостей при незначних ДТП.
 • Відштовхує бруд та воду (відмінні гідрофобні показники).
 • Є можливість самовідновлення поверхні плівки, що підвищує термін її
  служби.
 • Не спотворює початковий колір авто завдяки прозорій структурі.
 • Замінити пошкоджену ділянку не важко завдяки збалансованому шару клейової речовини на плівці.

Зазначимо, що для кожного авто використовуються індивідуальні лекала – такий підхід гарантує якісну. поклейку плівки на авто. Замовивши послугу в нашому сервісі, клієнт отримує гарантію в 10 років на роботу та матеріал (належить до всіх філій по території України).

Обклеїти машину плівкою самостійно — марнування часу та коштів через відсутність навичок та знань тонкощів проведення робіт.  

Потрібно пам’ятати, що захисна плівка на авто не здатна приховати серйозні пошкодження лакофарбового покриття (це її основний мінус). Цей матеріал убереже кузов від майбутніх дефектів ЛКП, а не тих, що вже трапилися.

ВИДИ PPF АНТИГРАВІЙНОГО ЗАХИСТУ:

 • Повністю прозора плівка
 • Поліуретановий кольоровий захист – матова, карбонова, чорна тощо.

ЕТАПИ ПОКЛЕЙКИ ПОЛІУРЕТАНОВОЇ ПЛІВКИ НА АВТО

 1. Підготовка авто до майбутніх робіт – миття та сушіння.
 2. Замивання потрібних кузовних деталей від бітуму та інших забруднень за допомогою хімії.
 3. Закладення сколів кузова (якщо є).
 4. Виконується демонтаж елементів кузова (опціонально, залежить від обсягу виконуваних робіт).
 5. За лекалами проводиться порізка плівки на плотері.
 6. Процес обклеювання прозорою або кольоровою поліуретановою плівкою.
 7. Прийом клієнтом готової роботи.

Бажаєте отримати якісний захист кузова авто за адекватною вартістю? Антигравійна плівка STEK PPF стане оптимальним варіантом для кожного автовласника. Довіртеся нашому Установчому центру в Києві — все інше ми зробимо самі та з наданням гарантії на роботи.

Для цього достатньо зв’язатися з нами зручним для Вас способом та обговорити всі моменти щодо майбутньої послуги з обклеювання захисною плівкою авто.

Залишились питання?